Knjižnica je mjesto gdje učenici mogu čitati knjige koje imamo u školskoj ponudi. Tu mogu biti i za vrijeme slobodnih satova. Knjižnica ima zanimljivu povijest. U njoj primamo razne književnike. Imamo vrlo ljubaznog knjižnicara koji će vam pomoći u odabiru knjige za čitanje i pronalasku te iste. Svi učenici škole imaju pravo koristiti knjižnicu.

Srđana  Elezović 8.c

Knjige koje možete preuzeti u elektronskom obliku:

Saznajte o opasnostima kojima se izlažete prilikom postavljanja osobnih podataka i sadržaja na najpopularniju društvenu mrežu te kako podesiti svoj profil na Fejsu tako da čuva privatnost

Pred vama je knjižica o sigurnijem korištenju računala na Internetu. Ona će vam pomoći boljem razumijevanju opasnosti koje vrebaju u virtualnom svijetu, naučiti vas kako prepoznati prijevare, zaštititi vaše računalo i sačuvati vaše podatke od krađe ili gubitka.

Iz sadržaja:

"Ne postoje alkoholna pića koja nisu štetna, a stupanj njihove štetnosti ovisi o količini i koncentraciji alkohola koji sadrže.."

« Rujan 2018 »