OBAVIJEST ZA RODITELJE – Prijava za predupis djece u prvi razred u školskoj godini 2021./2022.

Prijava djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2021./2022. provodit će se u vremenu od 8. do 17. veljače 2021. elektronskim putem na obrascu PRIJAVA ZA PREDUPIS objavljenom na mrežnoj stranici Upravnog odjela za prosvjetu Splitsko-dalmatinske županije - www.dalmacija.hr

Svi roditelji su obvezni ispuniti online prijavni obrazac i prijaviti dijete prema upisnom području škole.

Upis djece dorasle za upis u školu se provodi prema Planu upisa Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport Splitsko-dalmatinske županije.

Školski obveznici su:

• djeca rođena od 1. travnja 2014. do 31. ožujka 2015. godine
  • djeca kojima je za šk.god. 2020./2021. rješenjem odgođen upis u prvi razred osnovne škole

Iznimno u prvi razred osnovne škole mogu se upisati i djeca rođena od 1. travnja 2015godine do 31. prosinca 2015. za koju roditelji odnosno staratelji žele ostvariti pravo na prijevremeni upis u prvi razred osnovne škole.

Za odgodu upisa za šk.god. 2021./2022. ne podnosi se zahtjev već je potrebno u online prijavi  označiti: „najava za odgodu upisa“.

Nakon obavljene online prijave djeteta Upravnom odjelu, roditelji, odnosno staratelji, obavezni su se javiti stručnoj službi škole od 2. do 9. ožujka 2021. godine radi dogovora o terminu utvrđivanja psihofizičke spremnosti djeteta za školu o čemu će biti naknadna obavijest na web stranici škole. Tom prilikom potrebno je dostaviti preslike sljedećih dokumenata: OIB, rodni list i domovnica.

UPISNO PODRUČJE OŠ „MARJAN“ SPLIT:

Arapova, A.G. Matoša, Babina, Bana Jelačića, Ban Mladenova, Barića, Bilanova, Biserova, Borčića, Botićevo šetalište, Čajkovskog, Čopova, Domilijina, Đorđićeva, Gajeva, Gortanova, Gorski put, Harambašićeva, Jerina, Kavanjinova, Kozjačka, Kragića, Kraj Gospe od Soca, Kraj sv. Luke, Kraj sv. Nikole, Križeva, Kamenita, Leština, Lisinskoga, Marjanski put, Marjanske skale, Martinski prolaz, Matošićeva, Milićeva, Mrčelina, Nazorov prilaz, Obala hrvatskog narodnog preporoda, Palmina, Penića, Perišića, Podgorska, Plinarska, Popovića, Puntarska, Put sv. Mande, Petra Svačića, Radmilovića, Reića, Rendićeva, Sinovčića, Siriščevića, Stagnja, Starčevićeva, Solurat, Senjska, Šenoina, Šetalište Bene, Šetalište Tartaglie, Šperun, Špinutska, Teutina, Tomića stine, Tončićeva, Ujevićeva poljana, Uvodića širina(parni brojevi), Varoški prilaz, Vijugasta, Zoranićeva i Zrinsko Frankopanska.

objavio: Boris Aračić   datum: 5. 2. 2021.